#1 2011-06-04 12:22:04

AndrzejSwarzewski

Obywatel

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 9
Punktów :   

ODEZWA POSŁA NA SEJM KSIĘSTWA SARMACJI DO NARODU SVORDLANDZKIEGO!

Drodzy Svordlandczycy!
Jak być może wiecie jestem obywatelem i posłem na Sejm Księstwa Sarmacji - wspaniałej mikronacji, która prawdopodobnie jest największą w Polskim mikroświecie. Od razu proszę o zauważenie, że nie piszę do Was tej odezwy jako przedstawiciel dyplomatyczny Księstwa Sarmacji, gdyż nie mam ze sprawami międzynarodowymi tegoż Państwa nic więcej wspólnego aniżeli to o czym powiadomieni zostają wszyscy mieszkańcy i obcokrajowcy na naszym forum.
Gdy przybyłem do Was po raz pierwszy widziałem w tym kraju ogromne możliwości, wspaniałe osobowości jak na przykład Naczelnik Gustav, będący dawniej obywatelem Księstwa Sarmacji. Ostatnio nie odwiedzam Was często, a za każdym razem widzę umierającą mikronację - Nasz kochany Wolny Svordland!
Piszę do Was jako osoba chcąca powrotu do aktywnego życia tego wspaniałego państwa. Zauważam, że Svordlandczycy powinni być wcieleni do społeczności sarmackiej jako element wartościowy kulturowo. Svordlandczycy to ludzie niesamowicie inteligentni i pracowici czego najlepszym dowodem jest to, że informacje o Waszym kraju są bardzo bogate. Jednak brakuje Was wytrwałości czego nie brakuje Narodowi Sarmackiemu. Svordland w Sarmacji dałby niesamowite wyniki i korzyść dla obu krajów!
Dlatego przywołuję Was do rozpoczęcia dyskusji na swoim forum w sprawie inkorporacji Waszego państwa przez Księstwo. Jeśli jednogłośnie będziecie do tego gotowi zacznijcie rozmowy z Sarmackim MSZ. Jeśli głosowanie na ten temat znajdzie się w Sejmie Księstwa to ja jednogłośnie zagłosuję ZA i będę namawiał innych posłów i senatorów, by również tak głosowali.
Gustavie! Svordlanczycy! Jesteśmy z Wami!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miedzywymiarami.pun.pl www.frag-cs.pun.pl www.mibm2011.pun.pl www.wspolnotagloriapark.pun.pl www.us5sosweetsboys.pun.pl